נא מלא את הפרטים
שם:
טל':
אימייל:
סניף:
banner

 

 

מיטות נוער במבצע

ברהיטי קיבוץ השלושה מחכה לכם מחלקת ריהוט לבית הכוללת מיטות נוער במבצע, חדרי שינה, סלונים, מערכות ישיבה, מזנונים וכורסאות מעוצבות לסלון.מיטות נוער נמצאות בשימוש נפוץ מאוד כמעט בכל בית בישראל, כשעם השנים מתחדש התחום בשלל עיצובים מרהיבים.

לחצו כאן לקטלוג מיטות נוער במבצע

אנו מספקים מגוון מיטות נוער במבצע, בהתאם למלאי וצרכי הלקוחות. המיטות מאוד נוחות ומותאמות לחדרי ילדים ונוער, וישנם המון מתבגרים שסיימו מזמן את תקופת הילדות וממשיכים לישון על גבי מיטות נוער מבחירה אישית מתוך נוחות ואהבת המוצר. מיטות נוער איכותיות מאפשרות שינה נינוחה וגם ביצוע פעולות נוספות על גבי המיטה כמו מצב ישיבה למטרות צפייה בטלוויזיה וכדומה.

מיטות נוער מעוצבות במבצע

מיטות נוער מעוצבות בצבעוניות ורעננות שלא מביישת אף עיצוב מודרני והן השילוב המושלם בין נוחות למראה כך שההורים אוהבים לעצב את חדרי הילדים המתבגרים שלהם ממש באותה רצינות ושיקול דעת כפי שהם מרהטים את הסלון והמטבח.מיטות נוער מוסיפות חן מקסים לכל חדר בו יוצבו והן מקפיצות את האווירה ללא כל מאמץ מיותר. כאן ראוי לעצור ולציין כי קיימות מיטות נוער אשר מעוצבות בתחכום ועליהן מורכבות תוספות רבות ואביזרים שלא יביישו מעבורת חלל... 

לעומתן, יש מיטות נוער במבצע שהנן פשוטות מאוד אך יפות לא פחות, שהנוחות שלהן לא תסולא בפז. הכול עניין של העדפה אישית והמגוון כל כך רב שכל אחד יוכל למצוא מיטות נוער המתאימות לו ביותר.לצד מיטות נוער רגילות יש מיטות נוער הניתנות לכיוון ולהתאמה אישית. מיטות נוער מתכווננות יכולות להיות מותאמות באזור הראש, באזור הרגליים, או בשניהם והן אכן מקלות את השימוש בהן בעיקר כאשר מדובר על קריאה או שימוש במחשב נייד.בנוסף, בחלק מספות הנוער יש גם ארגז פנימי, שמשמש לאחסון מצעים או לחלופין לאחסון צעצועים ומשחקים של ילדים ובני הנוער הצעירים.

מיטות נוער הן לגמרי פריט ריהוט אשר משדרג את החדר בו הן נמצאות ללא היכר ולכן בחירתן כל כך מוצלחת בכל סגנון או עיצוב של מיטות נוער.בנוסף לבחירת מיטות נוער לחדר השינה או המגורים, ניתן להתאים שידה או מכתבה שישתלבו בהרמוניה עם ספות הנוער ויצרו יחד איתן סביבה מאפשרת ביותר לכל מטרה ובעיקר ללמידה.